Symønster på kjole med lengde til midt på leggen, sidepaneler og lange bånd for en justerbar passform. Kjolen har en nøkkelhullsåpning i halsen og en splitt midt bak.
Panel Dress – Puff & Pencil
Symønster på kjole229,00 kr
DETTE FÅR DU:
– Dette er et fysisk mønster, ingen utskrift, klipping og liming nødvendig.
-Mønsterark i full størrelse med alle størrelser inkludert
– Grundig sy-veiledning
-Qr-kode som gir tilgang til videoguide
SPRÅK: Engelsk
STØRRELSER: XXS-XXL. Alle størrelser er inkludert i mønsterarket, slik kan du enkelt tilpasse mønsteret til din kropp om du ligger i mellom flere størrelser. Se bildekarusellen for mål.
MATERIALER: Dette mønsteret er laget for vevde stoffer. Hvis du vil ha et stramt uttrykk, bør du velge et stoff som ikke faller for mykt. Ønsker du et mer elegant og feminint uttrykk, bør du velge et stoff med et fint fall. Hvis du er usikker på hvilket stoff du skal velge, kan du velge stoffer som poplin, vevd viskose og bomullstwill, som alle fungerer godt til denne kjolen.
FORBRUK: Se bildekarusell for skjema.
VANSKLIGHETSGRAD: Ingen definisjon angitt
OM MODELLEN: Denne kjolen går til midt på leggen og har sidepaneler og lange bånd for en justerbar passform. Kjolen har en nøkkelhullsåpning i halsen og en splitt midt bak. Kjolen kan lages med eller uten toppstikning.
OPPHAVSLAND: Danmark