4 Basics pack – 4 oppskrifter + glidelåsmanual – By Annie

Fire oppskrifter

105,00 kr

ByAnnie Basics-pakken er kombinasjonen av fire mønstre:
-Call me
-Easy Does it
-Piecekeeper
-Petit four baskets

ByAnnie mener disse er avgjørende for å lære ByAnnie-teknikker, bli kjent med deres produkter og mønsteroppsett og bruke Add on Videos™ for å fullføre prosjekter.

Hvis du er ny på ByAnnie-mønstre, anbefaler ByAnnie å begynne med disse mønstrene og foreslår å sy dem i denne rekkefølgen:
1.Petit Four Baskets
2.Piecekeeper
3.Call Me
4.Easy Does It

Hvert av ByAnnie Basics-mønstrene kommer med en tilhørende tilleggsvideo som vil lede deg gjennom prosessen fra start til slutt.

Inneholder også en veiledning som heter:
-Zippers are easy: Viser deg steg for steg for enkelt det er å feste glidelås til en quiltet stofflomme.

NB: Dette er gratis symønster som ByAnnie tilbyr på sine nettsider, hvor du kan skrive ut oppskriften selv. Vi selger denne i en printet versjon (printen er bestilt fra ByAnnie) i farger på holdbart papir, vi kun tar betalt for printen.

MATERIALER & FORBRUK: Se bildekarusellen.

SPRÅK: Engelsk

OPPHAVSLAND: USA

Dette er et fysisk mønster, ingen utskrift, klipping og liming nødvendig.

På lager

Produktnr: 101817 Kategorier: , Stikkord: ,
Cookies settings
SYBUTIKKEN LILLEHAMMER AS cookies-innstillinger
×